GE SCADA iFIX 6.0 PL

SCADA na światowym poziomie, teraz w polskiej wersji językowej!

ifix-60-pl

Oprogramowanie SCADA iFIX, już ponad 30 lat z powodzeniem wspiera produkcję w niemal 20 000 przedsiębiorstwach i zakładach na całym świecie, w większości gałęzi przemysłu. Na najnowszą polskojęzyczną wersję iFIX użytkownicy musieli czekać 5 lat, ale było warto!

GE SCADA IFIX 6.0 PL wpisuje się w oczekiwania, jakie stawiane są przed nowoczesnymi systemami do nadzorowania produkcji – umożliwia szybkie tworzenie otwartych i elastycznych aplikacji SCADA, nie pomijając kwestii bezpieczeństwa i odporności na cyberataki.

Opinie użytkowników

iFIX pozwala nam na dostęp do systemu z dowolnego miejsca, czy to z domu, czy z lokalizacji w terenie. iFIX zapewnia niezawodne i czytelne informacje na żądanie, umożliwiając operatorom poświęcenie większej ilości czasu na wykorzystanie posiadanej wiedzy specjalistycznej do rozwiązania danego problemu, skracając czas konieczny na obsługę i nawigację systemu.

Haley Lehman, Technik Systemów Sterowania, (San Luis Obispo, USA)

lupaPoznaj więcej opinii i refercji

Dlaczego warto wybrać iFIX?

GE SCADA iFIX 6.0 PL – co najmniej 6 powodów:

OPC-UA

Wykorzystanie protokołu komunikacyjnego OPC UA, zapewniającego bardzo dużą skalowalność i niezależność systemu oraz komunikacje z urządzeniami i oprogramowaniem wielu producentów

odkładanie-alarmów

Jeszcze lepsze zarządzanie alarmami z funkcją odkładania alarmów (ang. „alarm shelving”), zgodnej ze standardem ISA 18.2. iFIX 6.0 PL zapewnia sprawną priorytetyzację alarmów, a w efekcie zwiększa wydajność operatorów i umożliwia szybszą reakcję na krytyczne zdarzenia.

256-znaków

Dłuższe nazwy i opisy zmiennych – z dotychczasowych 30 znaków, teraz iFIX 6.0 PL ooddaje ich do dyspozycji aż 256. Zwiększa to czytelność aplikacji i zapewnia lepszą obsługę długich nazw zmiennych pochodzących ze sterowników PLC.

doświadczenie

Obecny z powodzeniem na rynku już ponad 30 lat, w 20 000 zakładach na całym świecie, w tym w ponad 900 w Polsce.

polski-ifix

Polska wersja językowa – zarówno systemu, jak i dokumentacji oraz polskie wsparcie u Autoryzowanego Dystrybutora GE.

archiwizacja

Archiwizacja do 1000 I/O oraz aż do 10 000 I/O w buforze, w cenie licencji z przystępnym narzędziem Historian Essentials 7.2!

Dodatkowe zalety:

  • Ochrona domentowa iFIX
  • Funkcjonalność Global Time Control
  • Zaawansowane opcje dostępu przez urządzenia mobilne
  • Obsługa Microsoft SQL Server 2017
  • Opieka serwisowa VIX Care w cenie licencji
ifix-screen

Skorzystaj z promocji GE Acceleration Plan

Zaktualizuj licencję GE SCADA iFIX do końca roku 2019 i skorzystaj z wyjątkowo ciekawej oferty na objęcie oprogramowania profesjonalnym wsparciem GE Digital Acceleration Plan, gwarantującym nie tylko dostęp do inżynierów wsparcia technicznego producenta, ale przed wszystkim – bezpłatne aktualizacje oprogramowania w trakcie trwania programu.

Skontaktuj się z nami i zyskaj więcej przy okazji aktualizacji Twojego obecnego oprogramowania HMI/SCADA >>


WYPRÓBUJ ZA DARMOGE HMI/SCADA iFIX

Zamów bezpłatną wersję demonstracyjną, wiodącego systemu SCADA:

HMI/SCADA iFIX 6.0 PL

KLIKNIJ PO DEMO