Rozwiązania mobilne

Dostęp do aktualnych danych o działaniu systemu produkcyjnego przedsiębiorstwa i szybki przepływ informacji jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących sprawne zarządzanie firmą.

tablety

Zakłady produkcyjne na całym w świecie powoli odchodzą od koncepcji zarządzania całym procesem z centralnej dyspozytorni i rozpoczynają wdrażanie wydajnych, elastycznych i bezpiecznych rozwiązań dostępu zdalnego. Poznaj rozwiązania mobilne GE Digital, które pozwalają zoptymalizować prowadzenie procesu produkcyjnego w obszarach niedostępnych do tej pory za pomocą klasycznych, stacjonarnych technologii.

Kluczowe cechy rozwiązań mobilnych GE Digital

miejsce-czas

Bezpłatna aplikacja
dla iOS oraz Android

bezpieczenstwo-2

SSL, ochrona zintegrowana z systemem
SCADA, autoryzacja urządzeń
dostępowych, technologia Proficy Agent

ergonomia

Wsparcie dla ekranów dotykowych,
gesty, automatyczne skalowanie
i intuicyjna obsługa

Oprogramowanie GE Webspace

– w pełni funkcjonalny system SCADA w wersji mobilnej

proficy-mobile-2

GE WebSpace firmy GE Digital jest opcją dla systemu SCADA iFIX, który zwiększa jego możliwości poprzez udostępnienie użytkownikowi pełnej, zdalnej kontroli nad procesem w przeglądarce www lub na urządzeniach mobilnych. Dzięki możliwości współpracy zarówno z nowymi, jaki i istniejącymi systemami iFIX, podnosi ich funkcjonalność, poprawia czas reakcji na niebezpieczne zdarzenia lub alarmy.

Elastyczne licencjonowanie oraz wyjątkowa łatwość konfiguracji sprawia, że stosowany jest wielu polskich przedsiębiorstwach. Administratorzy systemów docenią fakt, że WebSpace udostępnia dla urządzeń mobilnych wszystkie funkcje podstawowej aplikacji SCADA, w tym skrypty, harmonogramy, alarmy i ostrzeżenia, ale także stosowane w aplikacji rozwiązania firm trzecich.

schemat-mobile

Korzyści z używania aplikacji mobilnych GE Digital:

  • Możliwość zdalnego sterowania procesem
  • Szybsza reakcja na alarmy i niepokojące stanu produkcji
  • Zdalny dostęp do danych i ekranów synoptycznych
  • Raportowanie z dowolnego miejsca
  • Zdalny podgląd kluczowych wskaźników (OEE, KPI, SPC)
  • Czytelny dostęp do danych rzeczywistych, historycznych oraz danych z systemów klasy MES
  • Zdalny odczyt historii alarmów i zdarzeń
  • Bezpieczeństwo (integracja z ochroną iFIX oraz szyfrowanie) i łatwość dostępu do danych
tablet_telefon

Oprogramowanie GE Web HMI

– mobilna SCADA na miarę Czwartej Rewolucji Przemysłowej

GE Web HMI to najnowszy klient oprogramowania SCADA iFIX, pozwalający na zarządzanie informacjami produkcyjnymi, wyznaczanie trendów oraz efektywne alarmowanie z wykorzystaniem przeglądarki internetowej i urządzeń mobilnych. Aplikacja funkcjonująca jako panel operatorski, została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi użyteczności – wszystko po to, aby prezentowane informacje były jasne i czytelne dla operatora. Nawigację ułatwia także wykorzystanie hierarchicznego modelu zakładu produkcyjnego.

Dostęp do danych produkcyjnych możliwy jest z każdego urządzenia obsługującego technologię HTML5, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania (przeglądarki Chrome, Firefox, IE, Safari). Responsywny interfejs zapewnia zgodność zarówno z tabletami, jak i smartfonami.

Tylko teraz, z okazji premiery oprogramowania, dwie licencje GE Web HMI są dostępne zupełnie za darmo, dla użytkowników systemu iFIX! Zadzwoń i poznaj szczegóły promocji: 32 358 20 20.

 GE Web HMI

GE Mobile

– mobilne narzędzie monitorowania w czasie rzeczywistym

proficy-mobile-2

Intuicyjna i rozbudowana aplikacja dla urządzeń mobilnych, dostępna również w ramach przeglądarek internetowych. W przejrzysty sposób prezentuje dane produkcyjne, przekształcając je w użyteczną wiedzę. Dzięki GE Mobile ogromne ilości informacji mogą zostać usystematyzowane, dzięki czemu łatwiej je analizować.

Zaawansowane mechanizmy sprawiają, że wiedza ta może być dostępna w odpowiednim miejscu i czasie. Jak również tylko dla uprawnionych osób. Dzięki czemu ograniczony jest szum informacyjny i można znacznie szybciej reagować na zaistniałe sytuacje na produkcji.
A wszystko to w czasie rzeczywistym.

GE Mobile zawiera:

MOBILE KPI

Dostęp do kluczowych informacji i wskaźników (KPI) w czasie rzeczywistym. Według ustandaryzowanego modelu przedsiębiorstwa, z odpowiednim czasem odświeżania, geo-lokalizacją itp.

MOBILE NOTES

Moduł pozwala na dodawania szybkich notatek do wykonanych w danym miejscu działań. Użytkownicy aplikacji mogą dzięki temu dzielić się informacjami na temat procesu ze wszystkimi w swojej brygadzie, przyspieszając naprawy i obsługę poszczególnych urządzeń.

MOBILE TASKS

Moduł zadań pozwala na pracę wg standardowych procedur zapisanych w formie elektronicznej (eSOP). Teraz każdy pracownik wie co ma robić, jak i w jakiej kolejności. Dodatkowo – po wykonanej pracy możliwe jest automatyczne zlecenie kolejnych zadań dla innych użytkowników systemu.


WYPRÓBUJ ZA DARMOGE HMI/SCADA iFIX

Zamów bezpłatną wersję demonstracyjną, wiodącego systemu SCADA:

HMI/SCADA iFIX 6.0 PL

KLIKNIJ PO DEMO