Rozwiązania mobilne

Dostęp do aktualnych danych o działaniu systemu produkcyjnego przedsiębiorstwa i szybki przepływ informacji jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących sprawne zarządzanie firmą.

tablety

Zakłady produkcyjne na całym w świecie powoli odchodzą od koncepcji zarządzania całym procesem z centralnej dyspozytorni i rozpoczynają wdrażanie wydajnych, elastycznych i bezpiecznych rozwiązań dostępu zdalnego. Poznaj rozwiązania mobilne GE Digital, które pozwalają zoptymalizować prowadzenie procesu produkcyjnego w obszarach niedostępnych do tej pory za pomocą klasycznych, stacjonarnych technologii.

Kluczowe cechy rozwiązań mobilnych GE Digital

miejsce-czas

Bezpłatna aplikacja
dla iOS oraz Android

bezpieczenstwo-2

SSL, ochrona zintegrowana z systemem
SCADA, autoryzacja urządzeń
dostępowych, technologia Proficy Agent

ergonomia

Wsparcie dla ekranów dotykowych,
gesty, automatyczne skalowanie
i intuicyjna obsługa

Oprogramowanie Proficy Webspace

– w pełni funkcjonalny system SCADA w wersji mobilnej

proficy-mobile-2

Proficy WebSpace firmy GE Digital jest opcją dla systemu SCADA iFIX, który zwiększa jego możliwości poprzez udostępnienie użytkownikowi pełnej, zdalnej kontroli nad procesem w przeglądarce www lub na urządzeniach mobilnych. Dzięki możliwości współpracy zarówno z nowymi, jaki i istniejącymi systemami iFIX, podnosi ich funkcjonalność, poprawia czas reakcji na niebezpieczne zdarzenia lub alarmy.

Elastyczne licencjonowanie oraz wyjątkowa łatwość konfiguracji sprawia, że stosowany jest wielu polskich przedsiębiorstwach. Administratorzy systemów docenią fakt, że WebSpace udostępnia dla urządzeń mobilnych wszystkie funkcje podstawowej aplikacji SCADA, w tym skrypty, harmonogramy, alarmy i ostrzeżenia, ale także stosowane w aplikacji rozwiązania firm trzecich.

schemat-mobile

Korzyści z używania aplikacji mobilnych GE Digital:

  • Możliwość zdalnego sterowania procesem
  • Szybsza reakcja na alarmy i niepokojące stanu produkcji
  • Zdalny dostęp do danych i ekranów synoptycznych
  • Raportowanie z dowolnego miejsca
  • Zdalny podgląd kluczowych wskaźników (OEE, KPI, SPC)
  • Czytelny dostęp do danych rzeczywistych, historycznych oraz danych z systemów klasy MES
  • Zdalny odczyt historii alarmów i zdarzeń
  • Bezpieczeństwo (integracja z ochroną iFIX oraz szyfrowanie) i łatwość dostępu do danych
tablet_telefon

Oprogramowanie Proficy Web HMI

– mobilna SCADA na miarę Czwartej Rewolucji Przemysłowej

Proficy Web HMI to najnowszy klient oprogramowania SCADA iFIX, pozwalający na zarządzanie informacjami produkcyjnymi, wyznaczanie trendów oraz efektywne alarmowanie z wykorzystaniem przeglądarki internetowej i urządzeń mobilnych. Aplikacja funkcjonująca jako panel operatorski, została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi użyteczności – wszystko po to, aby prezentowane informacje były jasne i czytelne dla operatora. Nawigację ułatwia także wykorzystanie hierarchicznego modelu zakładu produkcyjnego.

Dostęp do danych produkcyjnych możliwy jest z każdego urządzenia obsługującego technologię HTML5, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania (przeglądarki Chrome, Firefox, IE, Safari). Responsywny interfejs zapewnia zgodność zarówno z tabletami, jak i smartfonami.

 GE Web HMI

WYPRÓBUJ ZA DARMOGE HMI/SCADA iFIX

Zamów bezpłatną wersję demonstracyjną, wiodącego systemu SCADA:

HMI/SCADA iFIX 6.0 PL

KLIKNIJ PO DEMO