Usługi

W ofercie VIX Automation poza dystrybucją oprogramowania przemysłowego oraz systemów sterowania znajduje się także szeroka gama usług profesjonalnych. W dziale “Usługi” zawarte są wszelkie informacje na temat działalności usługowej naszej firmy:

Wsparcie techniczne

Co więcej, oferujemy konsultacje techniczne na każdym etapie sprzedaży i wdrażania rozwiązania. Nasi inżynierowie mogą wspomagać swoją wiedzą zarówno podczas tworzenia koncepcji rozwiązania, jak i przy rozwiązywaniu problemów powstałych podczas realizacji samego wdrożenia.

uslugi-2-bg
uslugi-3-bg

Acceleration Plan

Acceleration Plan to roczna umowa serwisowa, w ramach której uczestnik programu ma zapewnioną zarówno opiekę producenta, jak też lokalne wsparcie realizowane przez polskiego dystrybutora. Każdy uczestnik otrzymuje zestaw produktów i usług dobranych tak, by zapewnić możliwość utrzymywania instalacji oprogramowania przemysłowego na najlepszym z dostępnych poziomów.

[…] ZADAJ PYTANIE

Konsultacje

VIX Automation oferuje przeprowadzenie konsultacji bezpośrednio w przedsiębiorstwach rozważających inwestycje w projekty wykorzystujące systemy IT dla produkcji. Oferta skierowana jest do klientów zainteresowanych wsparciem procesu inwestycji zarówno na etapie projektowania, jak i wdrażania rozwiązania. Analiza procesów prowadzona w siedzibie klienta przez specjalistów z firmy VIX Automation ma na celu m.in. pokazanie perspektyw rozwoju przedsiębiorstwa poprzez zastosowanie inteligentnych rozwiązań GE Digital.

[…] ZAPYTAJ O KONSULTACJE

uslugi-4-bg
uslugi-5-bg

Szkolenia

Zapraszamy do centrum szkoleniowego firmy VIX Automation oraz udziału w szkoleniach z zakresu oprogramowania przemysłowego GE Digital. W naszej ofercie dostępne są następujące szkolenia:

  • GE HMI/SCADA iFIX
  • Proficy Historian
  • VBA do systemu IFIX
  • SDK/API do systemu Historian
  • Raportowanie
  • MES

[…] DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Program SPP

Kluczowym elementem naszej działalności jest ścisła współpraca z integratorami systemów automatyki, a zwłaszcza z firmami biorącymi udział w programie SPP (Solution Provider Program). Aktualnie nasza współpraca obejmuje ponad 30 autoryzowanych partnerów SPP, specjalizujących się w realizacji systemów sterowania we wszystkich głównych dziedzinach przemysłu. Najwyższą jakość przy realizacji wdrożeń systemów GE Digital gwarantuje realizowanie przez VIX Automation wraz z producentem cyklicznych szkoleń, spotkań czy też zagwarantowany dostęp do baz wiedzy.

[…] DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


WYPRÓBUJ ZA DARMOGE HMI/SCADA iFIX

Zamów bezpłatną wersję demonstracyjną, wiodącego systemu SCADA:

HMI/SCADA iFIX 6.0 PL

KLIKNIJ PO DEMO